HOT LINE: 609 699 554
e-mail: info@soundspace.plPrzy planowaniu sceny prosimy wziąć pod uwagę:

  • wielkość powierzchni podestu może być dowolna, zbudowana w oparciu o posiadane moduły podestów o wymiarze 1mx1m oraz 1mx2m.

 
  • wysokość podestu nie jest zależna od jego powierzchni, należy ją dobrać do możliwości sali oraz charakteru realizacji. Posiadamy standardowe nogi do podestów w wysokościach umożliwiających postawienie sceny  co 20cm. Scenę możemy wybudować także na wielu poziomach wysokości, lub jako podest mobilny na kółkach.

 
  • ilość schodków na scenę - pojedynczy stopień ma wysokość 20cm, zaś głębokość 30cm. Możemy postawić samodzielne schodki o szerokości 1m lub 2m o wysokości dopasowane do wysokości sceny w dowolnym miejscu przylegającym do sceny, lub zabudować np. cały front sceny schodami.

 
  • wykończenie sceny - standardowo górna powierzchnia sceny to sklejka antypoślizgowa w kolorze czekoladowym, zaś boki to profile aluminiowe w kolorze srebrnym. Przy zastosowaniu eventowym sugerujemy wyklejenie góry podestu oraz jego boków wykładziną, płytą pcv lub materiałem. Dokładne zestawienie materiałów oraz ich kolorów dostępne na osobnej karcie.

Dostawa, montaż, demontaż sceny

  • dostawa - podesty zawsze samodzielnie dowozimy na miejsce montażu autem dostawczym z windą samozaładunkową.

 
  • wniesienie - podesty wozimy na wózkach transportowych wyposażonych w kółka z niebrudzącą powłoką jezdną. Wymiary wózków umożliwiają bezproblemowy transport wewnątrz obiektów. Jeśli montaż odbywa się na piętrze prosimy o podanie max. głębokości windy. Jeśli na drodze pomiędzy rozładunkiem a miejscem montażu są utrudnienia (wąskie przejścia, schody, progi, daleka odległość) prosimy o taką informację przy składaniu zamówienia.

 
  • montaż / demontaż - w zależności od ilości podestów i stopnia skomplikowania montażu pracę wykonuje min. 2 wykwalifikowanych Techników.